OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY

„MIESZKAŃCY MAJOWEJ ŁĄKI”

W maju po raz pierwszy w naszym przedszkolu został zorganizowany ogólnopolski konkurs fotograficzny „Mieszkańcy majowej łąki”. Pomysłodawcą i koordynatorem konkursu była nauczycielka Anna Król. Celem konkursu było - ukazanie piękna majowej łąki i jej mieszkańców, propagowanie walorów przyrodniczych, uwrażliwienie na piękno przyrody, promowanie aktywnego wypoczynku, kształtowanie i rozwijanie zainteresowań fotografią. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu przez nauczyciela fotografii mieszkańców majowej łąki, podczas wspólnego spaceru z dziećmi. Konkurs przeznaczony był dla nauczycieli i grup przedszkolnych w wieku od 3 do 6 lat z całej Polski.

Łącznie wpłynęło 19 prac konkursowych.

Zwycięzcy konkursu:

Miejsce I – Elżbieta Małkus – Sokołów Podlaski

Miejsce II – Izabela Konczewska – Warszawa

Miejsce III – Zuzanna Rola – Nowy Sącz

Wyróżnienia:

Urszula Warczok – Kuźnia Raciborska

Katarzyna Seliga – Maków

Małgorzata Zielińska – Konstancin - Jeziorna

Jolanta Wilk – Kolbuszowa

Irena Kasza – Cyprzanów

Agnieszka Szychowska – Szadkowska – Maków

Joanna Ziomek – Ryglice

Aleksandra Kubik – Gdynia

Anna Frankowska - Maków

Każdy z uczestników konkursu otrzymał dyplom oraz podziękowanie dla nauczyciela i grupy.