Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają wszystkie przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte i szczęśliwe, wszystkim zależało, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany. W tym roku słoneczna i ciepła pogoda pozwoliła nam zorganizować mini festyn na przedszkolnym placu zabaw. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: zabawy sportowe, malowanie farbami i kredą, zabawy z chustą animacyjną, teatrzyk kukiełkowy, kolorowanki. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku w postaci pączków i soczków, a także lodów dla ochłody. Wszystkim dzieciom zostały wręczone drobne upominki od Rady Rodziców oraz medale. Przedszkolaki po dniu pełnym wrażeń opuszczały plac zabaw z szerokim uśmiechem na buzi.