W roku szkolnym 2020/2021 nasze przedszkole przystąpiło do Ogólnopolskiego projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”, którego celem było rozwijanie i promowanie czytelnictwa we współpracy ze żłobkami, przedszkolami, szkołami podstawowymi, szkołami specjalnymi, szkolnymi świetlicami, bibliotekami szkolnymi i publicznymi w całej Polsce i za granicą. Projektowi partneruje MAC Edukacja oraz wydawnictwo Bliżej Przedszkola. Projekt składał się z sześciu modułów:

  1. Mały Miś – ,,Książki dzieciństwa”.
  2. Mały Miś w świecie emocji.
  3. Dbamy o zdrowie z małym misiem.
  4. Zmisiowany Eko – Kalendarz.
  5. Misiowe laboratorium ,,Czterech żywiołów”.
  6. Mały Miś i supertajny projekt.

Realizowaliśmy poszczególne moduły z projektu. Nasza dzieci brały udział w ,,Dniu Niezapominajki”, ,,Światowy Dzień wody”, ,,Czyste powietrze wokół nas”, zajęciach edukacyjnych, pracach plastycznych, zajęciach sportowych.

Projekt  cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i sympatią ze strony dzieci. Udział w nim przyniósł wiele korzyści. Rozbudził pasję do słuchania czytanych bajek i opowiadań, ale także przyczynił się do kształtowania u dzieci postawy otwartości na świat i innych ludzi.

 

Mały Miś01
Mały Miś02
Mały Miś03
Mały Miś04
Mały Miś05
Mały Miś06
Mały Miś07
Mały Miś08
Mały Miś09
Mały Miś10
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10