W tym roku szkolnym makowskie przedszkole po raz pierwszy wzięło udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym plastyczno – technicznym „Serdeczna Karteczka”, którego głównym założeniem było wykonywanie i wysyłanie/przekazywanie kartek okolicznościowych dla różnych grup zawodowych. Dzięki kartkom, będącym wyrazem życzliwości, empatii i szacunku, kształtowaliśmy w dzieciach postawę społeczną.  Dzieci z ogromnym zaangażowaniem dekorowały serdeczne karteczki dla medyków, pracowników ochrony zdrowia (strażaków, policjantów, medyków), kucharzy i restauratorów, seniorów, wolontariuszy, ukochanych osób, aktorów, pracowników ochrony środowiska oraz osób promujących czytelnictwo. Jedna z kartek, wykonana z materiałów z recyklingu, trafiła do doradcy prezydenta RP Pana Pawła Sałka. Tak pracowaliśmy przez cały rok – zapraszamy do obejrzenia zdjęć!