W dniu 10 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji  Narodowego Święta Niepodległości. Z tej okazji wszystkie przedszkolaki ubrane w stroje w barwach biało-czerwonych uroczyście świętowały ten wyjątkowy dzień dla Nas – Polaków. Głównym celem uroczystości było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Z uwagi na panującą pandemię i obostrzenia uroczystość ta miała charakter niecodzienny, gdyż każda z grup obchodziła ją osobno. Dzieci recytowały wiersze i śpiewały pieśni patriotyczne. Każdemu przedszkolakowi pani dyrektor Gabriela Michalska wręczyła dyplom. Wspólnym akcentem natomiast było zaśpiewanie „Mazurka Dąbrowskiego”. Starszaki znają cały tekst Hymnu. Ponadto dzieci z każdej grupy wykonały ciekawe prace plastyczne upamiętniające ten dzień. Rodzice włączyli się w akcję #niepodlegladohymnu.