Tuż przed świętami nasze przedszkole odwiedziła Pani Cecylia Grzelka - babcia Antosia z grupy „Króliczki”. Jest laureatką tegorocznej Nagrody Sejmiku Województwa Łódzkiego w dziedzinie kultury (to prestiżowe wyróżnienie przyznawane za szczególne osiągniecia w zakresie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony dóbr kultury), społeczniczką, wolontariuszką, poetką - jednym słowem artystką. Pani Cecylia przeczytała przedszkolakom swoje autorskie opowiadania: o tym jak powstało makowskie przedszkole i dlaczego każda grupa ma swoją nazwę, o historii pierników, o Mikołaju oraz przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. Na zakończenie dzieci wspólnie zaśpiewały pastorałkę. W podziękowani wręczyły Pani Cecylii dyplom i upominek oraz Betlejemskie Światełko Pokoju.

SPOTKANIE CZYTELNICZE01
SPOTKANIE CZYTELNICZE02