W roku szkolny 2022/2023 nasze przedszkole uczestniczyło w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym "English Special Days". Głównym celem projektu było rozbudzenie zainteresowania dzieci językiem angielskim poprzez wprowadzenie na zajęciach scenariuszy "dni nietypowych". W czasie realizacji projektu przeprowadzono 8 zajęć poruszających tematykę wybranych "special days": Dot Day (Dzień Kropki), Pumpkin Week (Tydzień Dyniowy), Teddy Bear Day (Dzień Misia), Newspaper Day (Dzień Gazety), Cat Day (Dzień Kota), Dinosaur Day (Dzień Dinozaura), World Water DAy( Dzień Wody) i Art Day (Dzień Sztuki). Po zakończeniu projektu przedszkole otrzymało certyfikat potwierdzający udział.
ENGLISH SPECIAL DAYS 01
ENGLISH SPECIAL DAYS 02
ENGLISH SPECIAL DAYS 03
ENGLISH SPECIAL DAYS 04
ENGLISH SPECIAL DAYS 05
ENGLISH SPECIAL DAYS 06
ENGLISH SPECIAL DAYS 07
ENGLISH SPECIAL DAYS 08
ENGLISH SPECIAL DAYS 09
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9