Programy w jakich bierzemy udział:

- Ogólnopolski Program proekologiczny „Kubusiowi Przyjaciele Natury”,

- Ogólnopolski Program „Czyste powietrze wokół nas”,

- Ogólnopolski program ”Mały Miś w świecie literatury”,

- Międzynarodowy projekt „Piękna Nasza Polska Cała”,

- Ogólnopolska akcja „Klockowe wyzwanie”,

- Ogólnopolski projekt „Pocztówkowy zawrót głowy”,

- Ogólnopolski projekt edukacyjny plastyczno – techniczny „Serdeczna karteczka”

Akcje w ramach działań promujących ideę wolontariatu wśród dzieci i rodziców poprzez udział w akcjach charytatywnych oraz współpracę ze środowiskiem lokalnym w roku szkolnym 2020/2021

- Ogólnopolska akcja „Sprzątanie Świata 2020r.” przy współpracy z Urzędem Gminy w Makowie oraz Fundacją Nasza Ziemia pod hasłem „Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję”.

- „Kredkobranie” przy współpracy z Fundacją Ignatianum – zbiórka przyborów szkolnych dla dzieci i młodzieży mieszkającej na Kresach.

- „Kup Pan szczotkę” przy współpracy z Fundacją Redemptoris Missio z Poznania  - zbiórka szczoteczek do zębów i past do zębów dla dzieci z Afryki uczęszczających    do misyjnych szkół i przedszkoli.

-  „Stare klucze dla Budzika” przy współpracy z Członkami Polskiego Stowarzyszenia Licencjowanych Serwisów Kluczowych   i  Fundacją Ewy Błaszczyk „Akogo?” - zbiórka starych kluczy  - pomoc dzieciom  po ciężkich urazach mózgu.

-  „Bo samotność nie jest dla dzieci” przy współpracy ze Stacjonarnym Hospicjum dla Dzieci w Łodzi prowadzonym przez Fundację Gajusz - zbiórka artykułów higienicznych dla nieuleczalnie chorych niemowląt i małych dzieci – podopiecznych łódzkiego hospicjum.

-  Ogólnopolska akcja „Góra Grosza” przy współpracy z Towarzystwem „Nasz Dom” - zorganizowanie na terenie przedszkola dobrowolnej zbiórki pieniędzy.

-  Zbiórka karmy dla psów i kotów, podopiecznych Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Skierniewicach.

-  „Nakręć się i pomagaj” Zbiórka plastikowych nakrętek dla potrzebujących dzieci z terenu gminy Maków.