„Bo samotność nie jest dla dzieci!”

Hospicjum3
Hospicjum1
Hospicjum2
Hospicjum4

30 kwietnia 2021 r. zakończyła się w naszym przedszkolu zbiórka artykułów dla podopiecznych Stacjonarnego Hospicjum dla Dzieci w Łodzi prowadzonego przez Fundację Gajusz. Koordynatorem akcji była nauczycielka Sylwia Kostrzewa. Nasze przedszkolaki wraz z rodzicami jak zwykle pokazały, że mają ogromne serca i wykazały się ogromną empatią i chęcią niesienia pomocy. Pokazały, że nie są obojętne na potrzeby innych -  niemowląt i małych dzieci – nieuleczalnie chorych, pozbawionych opieki rodzicielskiej – osieroconych i takich, którymi rodzice nie chcą lub nie mogą się zająć. Z wielką radością przynosiły do przedszkola kosmetyki i środki higieniczne. Zgromadzone dary dostarczone zostały bezpośrednio do łódzkiego hospicjum.

Wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w zbiórkę DZIĘKUJEMY!!!