W bieżącym roku szkolnym dnia 1 października nasze przedszkole po raz drugi przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji #sadziMy. Akcja organizowana jest pod patronatem Pary Prezydenckiej. Celem akcji jest jednoczenie wszystkich wokół przyrody, ponieważ jest ona naszym dobrem narodowym, które musimy razem chronić i pielęgnować. Dzięki uprzejmości Pani Anny Seligi – mamy chłopca z grupy „Tygrysków”, udało nam się pozyskać z Nadleśnictwa w Skierniewicach pięć sadzonek drzew. Każda grupa otrzymała jedną sadzonkę i wspólnie z Paniami zasadziła na terenie przedszkola.

"Lasy zajmują już trzecią część obszaru Polski. Leśnicy co roku sadzą 500 milionów drzew, ale wszyscy możemy iść w ich ślady i zrobić coś ważnego dla otoczenia. Posadźmy otrzymane od leśników drzewka tam, gdzie możemy i będziemy mogli się nimi opiekować. Odwdzięczą się nam stukrotnie".