W dniu 20 września br. makowskie przedszkolaki obchodziły swoje święto - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Jednym z najistotniejszych powodów, dla którego uchwalono ten dzień jest popularyzacja edukacji przedszkolnej w naszym społeczeństwie. Odgrywa ona bardzo ważną rolę w życiu kilkuletniego człowieka. To właśnie przedszkole kształtuje dojrzałość emocjonalną, umiejętność funkcjonowania w grupie czy samodzielność dziecka. W tym roku, już po raz drugi, nasze przedszkole dołączyło do ogólnopolskiej akcji "Dzień Przedszkolaka to ważne święto, uczcijmy je razem tańcem i piosenką" organizowanej przez Przedszkole nr 2 im. Misia Uszatka w Gryfinie. Dzień Przedszkolaka był wspaniałą okazją do wspólnych zabaw, konkursów sportowych i działań plastycznych, których motywem przewodnim było hasło "Dziecięce marzenia". Każda z grup stworzyła także swój plakat pt. "Marzenia przedszkolaka". Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galeriach poszczególnych grup.

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 01
DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 02